55

Ringrijderij Vereniging "Ons Genoegen" Wemeldinge

U bevindt zich hier:Nieuws»Rabobank Clubactie Campagne 2018
dinsdag, 03 april 2018 17:02

Rabobank Clubactie Campagne 2018

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

download

RINGRIJDERIJ VERENIGING ONS GENOEGEN- Voor onze ringrijderijvereniging is geld op te halen tussen 4 april en 16 april via de Rabobank Clubkas Campagne. Als je lid bent van de Rabobank krijg je 5 stemmen die je kan geven aan je favoriete vereninging of club. Van de vijf stemmen mag je er twee uitbrengen naar de zelfde vereniging.
Wij willen jullie vragen of je willen stemmen op onze vereniging, Ringrijderij vereiniging Ons Genoegen te Wemeldinge, tijdens deze actie. Wellicht hebben jullie nog iemand in de familie of kennissenkring die ook lid zijn van de Rabobank, en die ook onze vereniging wilt steunen. We kunnen door deze actie hopelijk wat geld ophalen.In 2017 haalden we maar liefst €294,99 op. Ook dit jaar hopen wij weer op een mooi bedrag, dat wij dan weer kunnen besteden aan onze vereniging. Hoe meer stemmen hoe meer geld. Te weinig stemmen geen geld. Dus vraag aan zoveel mogelijk mensen of deze lid zijn van de Rabobank, en of zij twee stemmen op onze vereniging willen uitbrengen. Medio April ontangen alle leden van de Rabobank een persoonlijke code die goed is voor 5 stemmen. 
Alvast bedankt namens bestuur en (mede)leden

 

Gelezen 2654 keer

facebook

Website: JS Webdesign