55

Ringrijderij Vereniging "Ons Genoegen" Wemeldinge

U bevindt zich hier:Uitslagen»Uitslagen wedstrijd Wemeldinge 1 juli 2017
woensdag, 23 maart 2016 12:27

Rabobank Clubkas Campagne 2016

Beoordeel dit item
(1 Stem)

rcc 2016 logo op ovaal

RINGRIJDERIJ VERENIGING ONS GENOEGEN- Voor onze ringrijderijvereniging is geld op te halen tussen 6 april en 18 april via de Rabobank Clubkas Campagne. Als je lid bent van de Rabobank krijg je 5 stemmen die je kan geven aan je favoriete vereninging of club. Van de vijf stemmen mag je er twee uitbrengen naar de zelfde vereniging.
Wij willen jullie vragen of je willen stemmen op onze vereniging, Ringrijderij vereiniging Ons Genoegen te Wemeldinge, tijdens deze actie. Wellicht hebben jullie nog iemand in de familie of kennissenkring die ook lid zijn van de Rabobank, en die ook onze vereniging wilt steunen. We kunnen door deze actie hopelijk wat geld ophalen. In 2015 hebben we een kleine €400,00 opgehaald. Ook dit jaar hopen wij weer op een mooi bedrag, dat wij dan weer kunnen besteden aan onze vereniging. Hoe meer stemmen hoe meer geld. Te weinig stemmen geen geld. Dus vraag aan zoveel mogelijk mensen of deze lid zijn van de Rabobank, en of zij twee stemmen op onze vereniging willen uitbrengen. Medio April ontangen alle leden van de Rabobank een persoonlijke code die goed is voor 5 stemmen.
Alvast bedankt namens bestuur en (mede)leden

RaboclubkasWebsite

Gelezen 2169 keer Laatst aangepast op woensdag, 23 maart 2016 13:00

facebook

Website: JS Webdesign